با توجه به استقبال گسترده از گزارش آخرین نمایشگاه کتاب قرن ، که در سال 1398 توسط بوک هارمونی تهیه شده بود، اکنون و در سال 1401 گزارش ویدئویی اولین نمایشگاه کتاب قرن با عنوان “کتابگرد”در دستور کار قرار گرفت.

کتابگرد از 21 اردیبهشت 1401 به مدت 11 روز و در 11 قسمت 15 تا 40 دقیقه ای تولید و پخش می شود.

کلیه ناشران عزیز که قصد حضور بهینه در برنامه ویدئویی کتابگرد را دارند باما در تماس باشند.

مزایای برنامه ویدئویی کتابگرد:

دوست داشتنی :

گفتار صادقانه، خلاقیت و تخصص و تجربه ما در ساخت این برنامه سبب شده برنامه هایی دوست داشتنی و مورد پسند مخاطب تولید کنیم.

پخش روزانه ویدئو :

از روز اول نمایشگاه تا روز آخر هر روز یک ویدئو منتشر خواهد شد. استمرار در پخش این برنامه را به عنوان یک مرجع گزارشی معرفی خواهد کرد

انتشار بدون هزینه:

کتابگرد از طریق تمام کانال های بوک هارمونی در شبکه مجازی منتشر می شود ، از جمله آن می توان به انتشار در صفحه نخست آپارات در ایام نمایشگاه اشاره کرد.

اعتبار بخش:

از آنجا که این گزارش توسط رسانه دیگری غیر از انتشارات شما تولید می شود و با توجه به سابقه درخشان بوک هارمونی، می تواند به عنوان یک محتوای اعتبار بخش برای شما قابل استفاده باشد.

کم هزینه:

در مقایسه با هر روشی، مشارکت در کتابگرد به نسبت بازده آن بسیار کم هزینه است.

مجازی اما قانونی:

هرچند برنامه کتابگرد از طریق رسانه ها در فضای مجازی منتشر می شود اما تمامی روند تهیه تولید و تصویربرداری آن قانونی و با مجوزهای رسمی به انجام می رسد.

هزینه حضور در گزارش های کتابگرد
جهت اطلاع از هزینه "حضور موثر "در گزارش ها با ما تماس بگیرید

ترتیب حضور در گزارش ها با ترتیب واریز وجه مشخص می شود به این ترتیب که هر چه زودتر واریز انجام شود در قسمت های اول گزارش شما قرار می گیرد.

میزان حضور
مدت زمان گزارش از هر غرفه تا 5 دقیقه می باشد

دقت کنید که تهیه گزارش های کوتاه تر دشوار تر اما بسیار موثرتر می باشد و ما در خصوص تولید ویدئو با زمان های طولانی مشکلی نداریم، اما اثرگذاری آن را تضمین نمی کنیم.